Dallime mes rishikimeve të "Delaware"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  1 vit më parë
v
Saklanan gerçekler zhvendosi faqen Delaware tek Dellëuer: shqip
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 2600:8800:3980:2550:31FE:9F09:D316:CE15) dhe riktheu rishikimin 1885690 nga Klein Muçi : unnecessary changes and unexplained blancking)
v (Saklanan gerçekler zhvendosi faqen Delaware tek Dellëuer: shqip)

Menyja e lëvizjeve