Dallime mes rishikimeve të "Vitaminat"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Ndarja e vitaminave ==
[[Skeda:All-trans-Retinol7.svg|thumb|360px|right|FormulaFormul strukturale e retinolit - [[Vitamina A]]]]
Vitanat ndahen në vitamina të tretshme në [[ujë]] dhe vitamina të tretshme në ujë të yndyrshëm.
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve