Dallime mes rishikimeve të "Petrit Llanaj"

Jump to navigation Jump to search
27 bytes added ,  7 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Petrit Llanaj'''aktor dhe regjisor shqiptar, u lind më 2 janar, 1937 në Vlorë. U nda nga jeta në Tiranë, më 3 nëntor të vitit 2000.
 
== Filmografia ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve