Dallime mes rishikimeve të "Lakuriqi i natës"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
== Gjuetia, ushqimi dhe pija ==
Për tu ushqyer, lakuriqetlakuriqët e vegjël Newbornporsalindur mbështeten tek qumështi i nënës së tyre. Kur ata janë disa javësh pritet që të fluturojnë dhe të gjuajnë vete për të siguruar ushqimin.
 
== Gjuetia ==

Menyja e lëvizjeve