Dallime mes rishikimeve të "Samir Gervalla"

Jump to navigation Jump to search
28 bytes added ,  5 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Gervalla është entuziast i [[Automobili|automobilëve]] sportivë dhe posedon një koleksion të madh të tyre, si [[Lamborghini]] Aventador dhe [[Ferrari]], të cilët shpesh shfaqen në spotet muzikore të artistëve kosovarë.
 
==Referencat==
{{reflist}}

Menyja e lëvizjeve