Dallime mes rishikimeve të "1952"

Jump to navigation Jump to search
69 bytes added ,  10 muaj më parë
(→‎Ngjarje: Shtova përmbajtje.)
Etiketa: përpunim burimi 2017
(→‎Lindje: Now)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== [[:Kategoria:Lindje 1952|Lindje]] ==
* [[1 Janar]] - [[Ibrahim Tatlises]], këngëtar dhe aktor turk
* [[31 mars]] - [[Aleksandar Srdjan]], politikan dhe gjykatës serb
* [[16 Prill]] - [[Billy West]], dublues amerikan
* [[18 Maj]] - [[Ryuzaburo Otomo]], dublues japonez

Menyja e lëvizjeve