Dallime mes rishikimeve të "Fakti (gazetë)"

Jump to navigation Jump to search
93 bytes added ,  15 vjet më parë
shtova kategorine "Gazeta te perditshme" dhe qe botohet ne Shkup
No edit summary
(shtova kategorine "Gazeta te perditshme" dhe qe botohet ne Shkup)
'''Fakti''' është [[gazetë]] e [[përditshme]] në gjuhën shqipe në [[Maqedoni]]. Botohet në [[BotuesShkupi|Shkup]] nga [[Emin Azemi]].
 
== Lidhje të jashtme ==
[http://www.Faktifakti.net Gazeta Fakti] - Faqja zyrtare
 
[[Category:Gazeta|Fakti]]
[[Category:Gazeta të përditshme|Fakti]]
[[Category:Gazeta në Maqedoni|Fakti]]

Menyja e lëvizjeve