Dallime mes rishikimeve të "Albanians Got Talent"

Jump to navigation Jump to search
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1)
| producer =
}}
'''Albanians Got Talent''' ([[gjuha shqipe|shqip]]: Shqiptarët kanë talent) është një program televiziv shqiptar. Albanian's Got Talent është emri i ri i "Ti Vlen", një talent show që u ndalua në vitin [[2009]]. Albanians got Talent ka filluar më [[15 tetor]] [[2010]] dhe transmetohet çdo të premte në [[Top Channel]]. Ky format prezantohet nga Albana Osmani dhe [[Benet Kaci]]. Juria e Albanians Got Talent përbëhet nga [[Altin Basha]], [[Rovena Dilo]] dhe [[Armend Rexhepagiqi]].<ref>{{Cite web |url=http://top-channel.tv/tivlen/ |title=Albanians Got Talent 2010 |language=sq |accessdate=17 tetor 2010 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20100910231545/http://top-channel.tv/tivlen/ |archivedate=10 shtator 2010 |url-status=dead |access-date=17 tetor 2010 |archive-date=10 shtator 2010 |archive-url=https://web.archive.org/web/20100910231545/http://top-channel.tv/tivlen/ }}</ref> Fituesi i këtij edicioni do të marrë 20.000 euro.
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e lëvizjeve