Dallime mes rishikimeve të "Kojncka"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes added ,  6 muaj më parë
→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB
v (→‎top: Rregullim, zëvendësova: }1 → } duke përdorur AWB)
(→‎top: Përditësim i stampës "Infobox MK fshat" duke përdorur AWB)
{{Infobox MK vendbanimsettlement
|Emri name = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër native_name = Коњско
|Lloji i vëndbanimitsettlement_type = Fshat
|Flamuri_figura image_flag = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Flamuri_artikulli flag_link =
|Stema_figura image_seal = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli flag_seal =
|Stema_gjerësia =
|Pamje image_skyline = Куќи во Горно Коњско.jpg
|Përshkrimi i pamjesimage_caption =
 
<!--Administrimi territorial-->
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia population_total = 22
|Popullsia_viti population_total_viti = 2002
|Dendësia =
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit population_demonym =
|Krahina =
|Lartësia =
|Zona Kohore =
|Ora Verore =
|Kodi Postalpostal_code =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteveregistration_plate =
|WebFaqja website =
|E-Posta =
 
|harta = Republika e Maqedonisë <!--Parametri të mos ndërrohet-->
|harta_fizike = Yes
|Harta_foto image_map =
|Harta_foto_shënimi image_map_shënimi =
|përshkrimi_harta map_caption =
|harta_gjerësi =
|CoordAddon =

Menyja e lëvizjeve