Ndryshimi mes inspektimeve të "Kantautori"

Jump to navigation Jump to search
30 bytes added ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Do te thote nje autor qe edhe e kompozon edhe e kendon nje kenge. Ne fakt vjen nga italishtja cantare qe do te thote te kendosh dhe autor.)
 
v
Do te thote nje autor qe edhe e kompozon edhe e kendon nje kenge. Ne fakt vjen nga italishtja cantare qe do te thote te kendosh dhe autor.
{{cung}}
[[Category:Muzikë]]

Menyja e navigimit