Dallime mes rishikimeve të "Radio Vicianum"

Jump to navigation Jump to search
Shtova referencat
No edit summary
(Shtova referencat)
[[Skeda:Foto aktuale e studios së Radios Vicianum.jpg|parapamje|Studio e Radios Vicianum]]
'''Radio Vicianum ''' është radio lokale private dhe e pavarur me seli në [[Vushtrria|Vushtrri]]. <ref>{{Cite news|title=Mediet lokale ankohen për taksën e licencës|language=sq|work=Instituti i Medias i Kosovës|url=http://www.imk-ks.net/sq/mediet-lokale-ankohen-per-taksen-e-licences/|url-status=live|access-date=13 nëntor 2021}}</ref> <ref>{{Cite news|date=19 maj 2020|title=Lirimi nga tarifa vjetore për licencë të KPM-së për vitin 2020 (Figuruesit e Shërbimeve)|language=sq|work=Koha.net|url=https://www.koha.net/uploads/files/2020/May/20/2005_427_MINISTRIA_I_FINACAVE_DHE_TRANSFEREVE1589976140.pdf|url-status=live|access-date=13 nëntor 2021}}</ref>
'''Radio Vicianum ''' është radio lokale private dhe e pavarur me seli në [[Vushtrria|Vushtrri]].
 
== Historiku ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve