Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

→‎top: Përditësim, zëvendësova: {{Infobox konflikt ushtarak → {{Infobox military conflict duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.8.1)
(→‎top: Përditësim, zëvendësova: {{Infobox konflikt ushtarak → {{Infobox military conflict duke përdorur AWB)
{{Infobox konfliktmilitary ushtarakconflict
| conflict = Lufta e Cerajës dhe Sllatinës
| partof = [[Lufta e dytë botërore]]