Dallime mes rishikimeve të "Semej"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  5 muaj më parë
v
Fshirje e simboleve të padukshme
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*\|\s*(?:access\-?|archive\-?|doi\-broken\-|lay\-|pmc\-embargo\-|publication\-|air\-?)?date\s*=\s*\d{1,2} +)November( +\d{4}) +\1nëntor\2))
v (Fshirje e simboleve të padukshme)
| url = http://www.pogodaiklimat.ru/climate/36177.htm
| title = Weather and Climate - The Climate of Semipalatinsk (Semey)
| accessdate = 25 nëntor 2016 | publisher = Weather and Climate (Погода и климат)}}</ref>
| publisher = Weather and Climate (Погода и климат)}}</ref>
 
==Popullsia==

Menyja e lëvizjeve