Dallime mes rishikimeve të "Butrinti i përjetshëm"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.48.186) dhe riktheu rishikimin 1606559 nga Magioladitis)
Etiketa: Manual revert
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
 
 
[[Skeda:Butrinti i përjetshëm.JPG|thumb|200px]]
'''Butrinti i përjetshëm''' Autori: Richard Hodges. Botuesi: Toena. Faqet e librave 260.
 

Menyja e lëvizjeve