Dallime mes rishikimeve të "Peter Bartl"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  4 muaj më parë
v
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
* ''Albania Sacra: Geistliche Visitationsberichte aus Albanien. 4: Diözese Pulati'', 2017.
 
== ReferimetReferime ==
<references />
[[Kategoria:Libra]]

Menyja e lëvizjeve