Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi/Arkivi 6"

Jump to navigation Jump to search
v
 
::: E pash dhe për fillim jo keç, për fotos, ish kon mas së mir majtas-midis dhe duhët të ndrohët qdo dy a tre javë. masi nuk jemi qa aktiv, menova me lon Faqen Kryesore mbrojter. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] 2005 Dhjetor 6 21:27 (UTC) PS: E zhvendosa.
 
::::Edhe une mendoj se duhet lene e mbrojtur, pra nqs une e kam cmbrojtur, mbroje ti se une sdi :)! do vazhdoj te punoj dhe me vone do shkruj versionin perfundimtar.
 
== Template Majtas ==
574

edits

Menyja e lëvizjeve