Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Përpunim tekstesh"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Ndryshimet e 80.78.71.78 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Dan.)
'''''e pjerrët dhe e trashë'''''<br />
<br />
Mundohu të evitosh dallimin e shumfishtëshumëfishtë si kjo e sipërmja e pjerrët dhe e trashë.
| style="background:#EEEEEE;" | <pre><nowiki>''e pjerrët''
'''e trashë'''
** ato përkujdesen për strukturën
** ato duken të pastra
*** dhe ato mund të nënrenditennënrendohen
* Shenja e listës (*) duhet të vihet në fillim të rreshtit
| style="background:#EEEEEE;" |
** ato përkujdesen për strukturën
** ato duken të pastra
*** dhe ato mund të nënrenditennënrendohen
* Shenja e listës (ylli) duhet të vihet në fillim të rreshtit
</nowiki></pre>
74

edits

Menyja e navigimit