Ndryshimi mes inspektimeve të "Pr-tech"

Jump to navigation Jump to search
48 bytes added ,  13 vjet më parë
Shtova daten e leshimit, pronarin, gjendjen.
(Shtova daten e leshimit, pronarin, gjendjen.)
{{Infobox webfaqe
| emri = pr-tech
| logo = [[figura:PrTech.PNG|220px180px]]
| screenshot =
| titulli =
| tipi = [[informatikë]]
| gjuha = shqip
| regjistrimi = 30-MARS-98
| pronari = Ekipi Pr-Tech
| autori = Betim Deva
| data e lëshimit =
| gjendja e tanishme = funksionale
| të ardhura = s'ka
}}
'''pr-tech''' është një faqe e prezentuar në internet nga Misioni Pr-Tech një nismë, në nxitimin e ndërtimit dhe ringjalljes së trojeve Shqiptare në aspektin teknologjik, shkencor dhe kompjuterik.
Anonymous user

Menyja e navigimit