Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
U kthyen ndryshimet e 213.163.116.58 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(→‎H: Hero-G)
v (U kthyen ndryshimet e 213.163.116.58 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.)
</table>
 
==H==
'''Tekst i trashë'''==H==
<table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" width="100%" id="AutoNumber1">
</tr>
</table>
Hero-G eshte nje talent i ri i cili ka ber nje keng e cila degjohet edhe tani ajo eshte publikuar ne web-faqe te ndryshme.
 
==I==