Dallime mes rishikimeve të "Nexhat Daci"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  14 vjet më parë
*1966-1968 [[Universiteti i Beogradit]], studime pasuniversitare, Seksioni i kimisë, magjistër i kimisë
*1969-1973 [[Universiteti i Zagrebit]], Fakulteti i Teknologjisë, Zagreb, Kroaci, doktor i shkencave të kimisë
 
 
== Aktivitete dhe funksione, të tanishme apo paraprake ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve