Dallime mes rishikimeve të "Livoçi i Epërm"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (LIviçi i Epërm u zhvendos tek Livoçi i Epërm. Arsyja)
No edit summary
'''Livoçi i Epërm''' është vendbanim në klomunën e [[Gjilani]]t.{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
| emri= Livoçi Epërm
| web=
}}
'''Livoçi i Epërm''' është vendbanim në klomunën e [[Gjilani]]t.
 
==Gjeografia==
Livoçi i Epërm shtrihet buzë lumit të Livoçit ( Bresalcit) në perëndim të [[Gjilani]]t.
 
==Demografia==
 
==Arsimi dhe kultura==
==Lidhje të jashtme==
 
==Lidhje të jashtme==
 
{{KO-gjeo-cung}}

Menyja e lëvizjeve