Dallime mes rishikimeve të "Shtypi i rrafshtë"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Në teknikën e shtypit të rrafshët shtypi mund të bëhet në mënyrë direkte dhe indirekte.
 
Gategory[[Category: Teknologji grafike]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve