Dallime mes rishikimeve të "South Park"

Jump to navigation Jump to search
11 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (robot Futje: mk:Саут Парк)
No edit summary
 
== Animimi ==
Për të animuar serialin u përdoren disa kartona të prera, ose programe si [[CorelDRAW]], të animuara me [[Maya (software)|Maya]] osedhe perpara me [[PowerAnimator]].
 
== Muzika ==
 
== Episode ==
Janë bërë 233153 episode deri tashti dhe një film.
 
== Filmi ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve