Ndryshimi mes inspektimeve të "Flamuri i Andorrës"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Flamuri - Andorra u zhvendos tek Flamuri i Andorrës dhe u krijua një faqe përcjellimi)
{{Evropa-flam}}
 
[[Category:Flamuj shtetërorë]]
[[Category:Andorrë]]
 
12.723

edits

Menyja e navigimit