Dallime mes rishikimeve të "Dritan Hoxha (gazetar)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(besoj se kjo mjafton)
 
==Aksidenti==
Sipas [[Ministria e Brendeshme e Shqipërisë|Ministrisë së Brendeshme]] Hoxha ishte duke i dhënë makinës së tij e tipit [[Ferrari]] bashkë me një pasagjere 27-vjeçare rreth orës 1:50, kur makina doli nga rruga dhe u përplasë me një pemë buzë [[Lumi Lana|Lanës]], duke rezultuar në vdekjen e të dyve.
 
{{biografi-cung}}
3.352

edits

Menyja e lëvizjeve