Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Bet 0"

Jump to navigation Jump to search
v (→‎Emrat e qyteteve: seksion i ri)
 
Shkrimi i emrave të qyteteve në origjnal shërben për të krijuar lidhjet me projektet tjera, çka d.m.th se fundi i gjitha emrave do të jetë "shqiptimi i tyre" pasi që ky është projekt shqip. Për këtë të lutem lëri që redaktuesit të veprojnë ashtu siq veprojnë [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi_diskutim%3APlaneti&diff=396584&oldid=396515 ] dhe mos ju paraprijë me mendime personale.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 23 Maj 2008 11:41 (UTC)
 
== Mbikqyrje/çmbikqyrj"e ==
 
Përshëndetje Bet, fjalët që kanë "ç'" mund të zëvëndësohen me "çfarë " dmth "ç'mbikqyrje" "bëhet çfarë mbikqyrje" prandaj duhet të jetë pa apostrof "çmbikqyrje" me sa di unë. [[Përdoruesi:Dori|Dori]] | [[Përdoruesi diskutim:Dori|Diskuto]] 1 Qershor 2008 15:33 (UTC)
3.352

edits

Menyja e lëvizjeve