Ndryshimi mes inspektimeve të "Familja moderne"

Jump to navigation Jump to search
23 bytes added ,  15 vjet më parë
v (Familja moderne u zhvendos tek Familja Moderne)
'''Familja moderne''' është TV seri-edukative qe ne vitet e mbase luftes ne Kosove u lancua nga [[Radio Televizioni i Kosoves|RTK-ja.]]
 
[[Figura:Shembull.jpg]]== Shiko dhe Këtu ==
 
==Lidhje te jashteme==
Anonymous user

Menyja e navigimit