Ndryshimi mes inspektimeve të "Lufta e Dytë Ballkanike"

Jump to navigation Jump to search
== Shiko edhe këtë ==
* [[Luftërat e Ballkanike]]
FILLIMI I LUFTRAVE BALLKANIKE KONSIDEROHET RRETH VITEVE 1848 KUR KONGRESI I BERLINIT NUK I DHA TE DREJT POPULLIT SHQIPTQR PER TE MARRE VENDET E VETA PERKATESISHT KOSOVEN QE MBETI PJESE E SERBIS CAMERINE DHE PJESEN PERENDIMORE TE MAQEDONIOS E CILA ISHTE E BANUAR ME SHQIPTAR
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e navigimit