Dallime mes rishikimeve të "1244 (film)"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Regjia:[[Krenar Belegu]] dhe [[Alban Gashi]]
 
Luajnë:[[Shkumbin Sopjani]],[[Labinot LajqiLajçi]],[[Enver Petrovci]],[[Xhejlane Godanci]],[[Basri Lushtaku]],[[Ardita Lala]],[[Gramos Gashi]],[[Fatime Llugiqi]] etj
 
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve