Dallime mes rishikimeve të "UEFA Super Kupa"

Jump to navigation Jump to search
647 bytes added ,  13 vjet më parë
Faqe e re: '''Europen Super Cup''' ('''UEFA Super Cup''') është kompeticion vjetor i cili luhet në mes të kampionëve të UEFA Cup dhe kampionëve të UEFA Champions League. Mbahet në s...
(Faqe e re: '''Europen Super Cup''' ('''UEFA Super Cup''') është kompeticion vjetor i cili luhet në mes të kampionëve të UEFA Cup dhe kampionëve të UEFA Champions League. Mbahet në s...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve