Ndryshimi mes inspektimeve të "Pretoria"

Jump to navigation Jump to search
22 bytes added ,  12 vjet më parë
v
lidhje
v
 
v (lidhje)
'''Pretoria''' është qytet dhe njëheit kryeqender administrative e Republikës [[Republika Jugafrikane|Republikës Afrika Jugore]]
 
{{Afrika-gjeo-cung}}
670

edits

Menyja e navigimit