Dallime mes rishikimeve të "1244 (film)"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
[[Figura:1244.jpg|right|200px|thumb|1244]]
 
Film televiziv(komedi),është dhënë premierë në vitin 20032004 në kino ABC në Prishtinë
 
Regjia:[[Krenar Belegu]] dhe [[Alban Gashi]]
 
Luajnë:[[Shkumbin Sopjani]],[[Labinot Lajçi]],[[Enver Petrovci]],[[Xhejlane Godanci]],[[Basri Lushtaku]],[[Ardita Lala]],[[Gramos Gashi]],[[Fatime Llugiqi]],[[Diellza Jasiqi]],[[Avni Hoti]],[[Shota Baraliu]] etj
 
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve