Ndryshimi mes inspektimeve të "Y"

Jump to navigation Jump to search
14 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
Simboli '''Y'''
*Në gjuhen shqipe është shkronja e tridhjetekatërtë e alfabetit, me të shënohet [[Germa]] '''Y''' e madhe e dorës.
----
{{ABC-ja}}
{{cung}}
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:GjuhaAlfabet]]
 
[[af:Y]]
12.723

edits

Menyja e navigimit