Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Lojëra të veçanta të fatit"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
No edit summary
# lojërat në automate në klube të veçanta dhe me mekanizma të tjerë me rol të shumëfishtë dhe me fitime, siç është (multiplejeri) dhe
# lidhja me kusht për rezultate dhe ngjarje të ndryshme – basti;
 
{{cung}}
 
==Shih edhe==
*[[Kumar]]
 
==Burimi i të dhënave==
<small><references /></small>
10.357

edits