Dallime mes rishikimeve të "Pitja"

Jump to navigation Jump to search
18 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
 
v
Pite, Pitja a Laknur ështështë një ushqim i preferuar shqiptare dhe turqeshqiptar.
 
Pitja bëhet me Kepqep, Mishmish, Prazpraz, Shpanaçspinaq, Jogurtjogurt etj...
 
== Gatimi ==
12.723

edits

Menyja e lëvizjeve