Dallime mes rishikimeve të "Cindy Crawford"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Cindy Crawford''' (Cynthia Ann Crawford) u lind më [[20 shkurt]] [[1966]] në De Kalb, [[Illinois]], në [[ShBA]].
Është fotomodele dhe [[aktore]] amerikane. (Ekziston edhe një aktore e filmave [[pornografi]]k, e cila po ashtu e përdor këtë emër).
 
== Fillimet ==
24.783

edits

Menyja e lëvizjeve