Ndryshimi mes inspektimeve të "Gunnar Nordahl"

Jump to navigation Jump to search
114 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| ntupdate = [[June 4]] [[2006]]
}}
'''Gunnar Nordahl''' është ish futbollist dhe trajner suedet.Ai eshte golashenuesi me i mir i te gjitha kohrave ne Milan me 225 gola ne 291 ndeshje.Te tjere suedez qe ishin te famshem ne Milan ishin Gunnar Gren dhe Nils Liedholm qe ishe edhe e njohur si Gre-No-Li.
 
{{MedalTop}}
{{MedalCountry|{{SWE}}
{{MedalGold | [[Lojërat Olimpike Verore 1948|1948 Londër]] | Garimi Ekiporë}}
{{MedalBottom}}
 
{{biografi-cung}}
 

Menyja e navigimit