Ndryshimi mes inspektimeve të "Rrethi i Lushnjes"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: fi:Lushnjë (alue))
[[Image:AlbaniaLushnje.png|right|thumb|Rrethi i Lushnjës]]
 
Rrethi i Lushnjës është njëri nga 36-të rrethet e [[Shqipëri]]së. Rrethi i Lushnjës ka 143,000 banorë (sipas [[2004]]), një sipërfaqe prej 712 km<sup>2</sup> dhe [[Kryeqendra|kryeqendër]] [[Lushnje]]n.
68

edits

Menyja e navigimit