Dallime mes rishikimeve të "Kali i Trojës (informatikë)"

Jump to navigation Jump to search
v
v (joref // ky artikull duhet rishikuar dhe ndoshta rishkruar)
[[Category:informatikë]]
 
[[ar:حصان طروادة (حاسوب)]]
[[bg:Троянски кон (компютри)]]
[[bs:Trojanski konj (računarstvo)]]
27.700

edits

Menyja e lëvizjeve