Dallime mes rishikimeve të "Messenger"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
MSN '''Messenger''' eshte sistemi per mesagjeri i atypëratyeshëm dhe per shikim-konference e Microsoftit. Klienti per MSN Messenger eshte shperndar me version te ri se Windowsit, ate qe ka dermuar shum popullor perfundsishte. Ai eshte i thirrur shpesh thjeshtsisht MSN, edhe pse e perban vetem nje pjese te rjetë MSN.
==Shiko dhe ==
MSN Mesagjeri ([[MSN Messenger]])
 
MSN Messenger eshte sistemi per mesagjeri i atypëratyeshëm dhe per shikim-konference e Microsoftit. Klienti per MSN Messenger eshte shperndar me version te ri se Windowsit, ate qe ka dermuar shum popullor perfundsishte. Ai eshte i thirrur shpesh thjeshtsisht MSN, edhe pse e perban vetem nje pjese te rjetë MSN.
 
Per te perdorur MSN Messenger, nuk eshte e nevojshem te keni nje korespondence ne Hotmail por duhet nje kont ne Microsoft Passport. Adressa e korespondences elektronike eshte pra identifikimi i perdoruesve ne kete sistem te Mesagjerise.
 
Shkarkimi i mund te behet nga fleta zyrtare dhe nga fleta te tjera elektronike qe e ndihmojne Mikrosofti. Qe nga data 6 prill 2005, MSN Messenger eshte i dispozuar ne versionin 7. Ky program freskohet, nje freskim i tij eshte bere ne Messenger Plus! dhe me pjeset StuffPlug..
 
==Shiko dheedhe ==
MSN Mesagjeri (*[[MSN Messenger]])
 
==Lidhje të jashtme==
12.723

edits

Menyja e lëvizjeve