Dallime mes rishikimeve të "Prefiksi telefonik"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Robot: Changing Category:Telekomunikacion)
'''Prefiksi''' është një numër që i është caktuar një shteti nga [[Bashkimi Ndërkombëtar i Telekomunikacionit]] dhe shërben për të kontaktuar me telefon shtetet specifike.
 
==Shiko dhe këtu==
[Kodet lokale telefonike]
 
{{Cung}}
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve