Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Pashë Tepelena (roman)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:Ali Pashë Tepelena (roman).jpg|thumb|350px]]
Ali Pashë Tepelena roman historik me Autor [[Sabri Godo]]. Shtëpia botuese Artemida, viti 1993, faqe 386. Ky botim është edhe ripunimi i tretë që i bëhet këtij romani. Botimi i parë në vitin 1970, si dhe i dyti më 1992.
 
 

Menyja e navigimit