Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Ndër-platformik"

1.313 bytes added ,  13 vjet më parë
Faqe e re: Në informatikë, termi '''ndër-platformik''' (ose '''shumë-platformik''') shërben për t'iu referuar një softueri kompjuterik ose metodave dhe koncepteve kompjuterike që janë të i...
(Faqe e re: Në informatikë, termi '''ndër-platformik''' (ose '''shumë-platformik''') shërben për t'iu referuar një softueri kompjuterik ose metodave dhe koncepteve kompjuterike që janë të i...)
(Pa ndryshime)
106

edits