Dallime mes rishikimeve të "Messenger"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes added ,  13 vjet më parë
v (roboti shtoj: it:Messenger, ko:메신저, zh:信差)
 
Fillimi i messengerëve nuk dallonte shum me mjetet tjera publike të komunikimit (më i njohur mIRC-i), por më vonë kompanitë e mëdha u morën seriozisht me këto mjete komunikimi dhe i sofistikuan ato duke bërë dallim të pa krahasushëm.
ok
 
== Elementet e messenger-ëve ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve