Dallime mes rishikimeve të "Tulcea"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  13 vjet më parë
(përmirësim i gabimeve gjuhësore)
== Persona të famshëm nga Tulcea ==
 
*[[Tora Vasilescu]], AktoraAktore
*[[Radu Gheorghe]], Aktor
*[[Virginia Mirea]], AktoraAktore
*[[Crin Antonescu]], Deputet
*[[Lili Sandu]], KëngëtarKëngëtare dhe aktoraaktore
*[[Traian Cosovei]], Shkrimtar
 

Menyja e lëvizjeve