Dallime mes rishikimeve të "Dragon Ball Z"

Jump to navigation Jump to search
20 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:250px-Dragonballz.jpg|thumb|]]
'''Dragon Ball Z''' është vazhdimi i serialit "[[Dragon Ball]]" e shkruar dhe [[animimi]] nga [[Akira Toriyama]].
 
[[Dragon Ball Af]]
 
== Dragon Ball Z Saga e Sajanëve ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve