Dallime mes rishikimeve të "Prefiksi telefonik"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
'''Prefiksi''' është një numër që i është caktuar një shteti nga [[Bashkimi Ndërkombëtar i Telekomunikacionit]] dhe shërben për të kontaktuar me telefon shtetet specifike.
Korça ka Prefiksin 082
 
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve