Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

Jump to navigation Jump to search
21 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
[[Skeda:Proi 3.jpg|leftright|thumb|200px|'''Akad. Prof. Dr. Teki Biçoku''']]Teki Isak Biçoku, Akademik e Gjeolog shqiptar. U lind më 06.05.1926 në Elbasan
Teki Isak Biçoku, Akademik e Gjeolog shqiptar. U lind më [[6 qershor]] , [[1926]] në [[Elbasan]].
 
== Arsimimi dhe karriera shkencore ==

Menyja e lëvizjeve