Ndryshimi mes inspektimeve të "Chris Rock"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
'''Chris Rock''' lindi më [[7 shkurt]] [[1965]] në [[Andrews (South Carolina)|Andrews]], [[South Carolina]], [[ShBA]], është një [[aktor]] dhe [[komedian]] amerikan.
 
[[2005]] ishteudhëheqi ai udhëheqispër iherë të parë [[Academy Award - 2005|OskaritOskarin]].
 
== [[Filmografia]] ==
24.783

edits

Menyja e navigimit