Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Konti~sqwiki"

Jump to navigation Jump to search
v
 
Nuk ta zë për të madhe por të lutem nëse je aq i motivuar atëher shko dhe ndihmoje ilirin në enciklopedian në gjuhën angleze që së paku aty, aty, aty është vendi të ndërtosh dhe të prezentohesh si Kosovarë. Ruaj këto shamje se me siguri aty të duhen.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Maj 16 23:48 (UTC)
 
Mua më the këtë ''shko e qihu me shtetsin jugosllave!!! a morre vesh e leme rehat me percaktimet e tuaja intividuale, se fale njerzve si ti ne jemi ende ne nje gjendje si kjo.'' Unë po të themë: Mos i mësho 31-shit po nxane një femen se ashtë ma lezet. Mi mëshu në dorë secili munet po me zonë femen soshtë kallaj. Besojë se po më kupton shumë mirë trim i trimave.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Maj 16 23:52 (UTC)

Menyja e lëvizjeve